Başlangıç / Üniversite Hayatı / AÖF AÇIK ÖĞRETİM SAÇMALIKLARI

AÖF AÇIK ÖĞRETİM SAÇMALIKLARI

  • Dört yanlış bir doğrunuzu götürür.
  • Bütünleme sınavı yok.
  • Kitap yok ! (Satın alabiliyorsunuz olayı yalan BASIM YOK!)
  • Ne zaman ne olur hiç belli değil. (Her an istedikleri gibi oynama yapabilirler)
  • Günümüzde tamamen ticari amaç için çalışmaktadır.

Geçen sene DGS ile geçiş yapılabilen yönetim bilişim sistemleri diye bölüm açtılar. Bu bölüm açıldığında (DGS ile geçenler için) Üçüncü Sınıfta 14 Ders Dördüncü Sınıfta 3 Adet ders vardı.(Normal müfredat 6 DGS ile geçenlere 3 muaf olunan dersler vardı) Biz okula başladığımızda bu şekilde idi… Ben üçüncü sınıfta fakülteyi arayıp üstteki 3 derside bu dönem almak istediğimi belirtim önce olur dendi fakat daha sonra o dersleri almak için o seneyi okumam gerektiği söylendi ( tamamen parasal yani harç ücreti için)

Bu sene de harçları yatırdık adamlar 4. sınıfa 14 ders eklediler. Dersleri değiştirdiler kafalarına göre bişeyler yaptılar falan filan…. Kitap saçmalı bir sürü şey çıktı işi tamamen ticarete çevirdiler.. Birde şöyle bir saçmalık çıktı bu sene notları görüntülemek için önce not paneline giriyoruz daha sonra dersin üzerine tıklıyoruz notu ancak bu şekilde görüntüleyebiliyoruz. Başka bir derse bakmak için ise önceki notu kapatıp yeni dersin üzerine tıklamamız gerekiyor … Dünyada örneği olmayan bir aptallık.

AÖF NE İŞE YARAR

Hiç bir işe yaramaz… Türkiyede devletin milletini sömürdüğü bir sistem haline gelmiştir, eğitim amacı taşımamaktadır. Aldığınız diploma da bir işe yaramaz erkekler için askerliği erteler…

Yazar : Anonim

https://meslekincele.com/benim-hikayem/

1 Yorum

  1. Duygularıma tercüman oldunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir