Başlangıç / İlan / Atatürk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 2018 Yılı Kasım Ayı Sözleşmelİ Personel (4/b) Alımı İlanı (YENİ)

Atatürk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 2018 Yılı Kasım Ayı Sözleşmelİ Personel (4/b) Alımı İlanı (YENİ)

Atatürk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü 2018 Yılı Sözleşmelİ Personel (4/b) Alımı İlanı (YENİ)

Unvan Adet  Öğrenim Durumu Aranılan Nitelikler 
Hemşire 20 Lisans Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.
Hemşire 35 Lise Hemşirelik bölümü ortaöğretim programından mezun olmak ve ameliyathane hemşireliği, Hemşirelik süreci ve Hemşirelik Bakımı Uygulamaları veya Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği sertifikalarından en az birisine sahip olmak.

 

ADAYLARDA ARANACAK

GENEL KOŞULLAR

 

1. Başvuracak Adaylar 657 sayılı kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmak.

2. Adaylar mezuniyetine göre Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı, Lisans mezunu hemşireler için 2018 KPSS (B) Grubu KPSSP3 puanı esas alınacaktır.

3. Adayın, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda atamaya engel durumu bulunmamak.

ÖZEL  KOŞULLAR:

  • Belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak, aranan nitelikleri taşımak ve belgelendirmek.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Belirtilen özel şartları, başvuru tarihine kadar sağlıyor olmak.

BAŞVURU  İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:

  • 1- Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • 2- Diploma/ Geçici Mezuniyet Belgesi Fotokopisi
  • 3- İlgili 2018 KPSS Sonuç Belgesi
  • 4- Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü’nün web adresinden temin edilecek başvuru formu
  • 5- Aranan niteliklerde şartlara haiz belgelerin ibrazı
  • 6- Adli sicil kaydı.

BAŞVURU:

Müracaatlar, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (15.11.2018 / 29.11.2018) mesai saati bitimine kadar Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü’ne yapılacaktır.https://atauni.edu.tr/saglik-arastirma-ve-uygulama-merkezi sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü İnsan Kaynakları Birimine şahsen başvurmaları gerekmekte olup,  postayla-  kargoyla yapılacak başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır.

AYRICA ÜNİVERSİTE ALIMLARINDA VEKALET VEREREKTE İŞ BAŞVURUSU YAPABİLİRSİNİZ. VEKALET VEREREK İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAĞI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN  ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ 4 B SÖZLEŞMELİ ALIMLARI İÇİN VEKALET VERMEK İSTİYORSANIZ YORUM OLARAK İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ GİRMENİZ DURUMUNDA SİZİNLE EN KISA SÜREDE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR.

BAŞVURULARIN  DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLAR:

Sonuçlar, başvuru bitim tarihini takip eden 10 işgünü içinde www.atauni.edu.tr ve   https://atauni.edu.tr/saglik-arastirma-ve-uygulama-merkezi adresinden ilan edilecektir. Her kadronun iki katı kadar yedek aday belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuru olmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlar sırası ile çağırılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru  Adres ve İletişim Bilgileri

Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü

Atatürk Üniversitesi Kampüsü

Personel Özlük Birimi  İletişim : 0 442 344  6640/6641/6645

Üniversite Hastanesinde İlk Ay Ne Kadar Maaş Alırım?

Üniversite hastanelerine 4 / B sözleşmeli çalışmaya başlamışsanız ilk ay 2 aylık maaş alabilirsiniz. genellikle bu sebeple universite hastaneleri ayın 15 inden sonra iş başı yaptırırlar ve 1 ay sonra maaş almanızı sağlarlar. ayın 16 sında iş başı yapmışsanız ve döner sermaye + maaşınız normalde 4000 tl ise gelecek ayın 15 inde 8000 TL hesabınıza geçecektir.

ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE HEMŞİRE MAAŞLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ALIMLARINDA 4/B SÖZLEŞMELİ HEMŞLİRELERİN ÇALIŞMA ŞARTLARI VE AKLINIZA GELEN TÜM SORULAR İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir